Вуличні ігри

Родзинкою нашого фестивалю стануть вуличні ігри. Адже це було так круто, погодься: вихідний або теплий весняний вечір після школи, ти поїв та зробив уроки, мультики по телевізору закінчились і всі твої друзі уже зібрались у дворі та чекають тільки на тебе, а в арсеналі у вас — море розваг, які ніколи не набридали! Класики, салочки, резиночки, вишибали, “море хвилюється раз…”, гаряча картопля та багато-багато іншого!

Світ заполонили технології і це теж добре, та все ж. Ми пропонуємо тобі знову поринути у цей чарівний, добрий та безтурботний світ дитинства! Адже ми і самі з теплотою згадуємо ті чудові часи. Відклади ненадовго свій смартфон або інший гаджет, без якого ти не уявляєш себе, залиш усі тривоги та переживання позаду та знов насолодись улюбленими іграми з такими ж однодумцями, як і ти. І неважливо, що у тебе вже виросла борода, у понеділок — знову їхати до офісу на дев’ять або ти вже сам носиш почесне звання татка або мами. У кожному із нас ще досі дрімає дитина, якій також хочеться грати, співати та веселитися!

А якщо ти не знаєш, про що йде мова, тому що народився в нульових, все одно приходь — побачиш, чим розважали себе твої предки в своїх первісних печерах після того, як завалили мамонта! 🙂

Що в програмі (попередньо):

1) Резиночки. Кількість гравців — 3-4. Два гравці стають друг проти друга, надягають резинку на себе (спочатку на рівні щиколоток або трохи нижче) та розходяться в сторони, щоб утворився гарний натяг. Учасники, що залишилися, стрибають через утворену конструкцію. Вдалося прострибати необхідну комбінацію — рівень ускладнюється та резинка підіймається. Так продовжується до тих пір, доки “активні” учасники не допустять помилки та не зачеплять край резинки ногою або не наступлять на неї. Стрибати можна по-різному: і на двух ногах, і на одній, і по черзі. Вирішимо на місці.

2) Класики. Малюємо на асфальті квадрати та — знову стрибаємо! На двух ногах і одній, перескакуючи через одну клітинку та зігнувшись, з битком та без — варіантів безліч при наявності бажаючих пограти.

3) Хованки. Обираємо ведучого, щільно зав’язуємо йому очі, розкручуємо, примовляючи при цьому віршик-дражнилку і розбігаємося в боки, плескаючи у долоні або звертаючи увагу іншими способами.

4) Гаряча картопля. Кількість гравців — від двох. Нам знадобиться м’ячик, який буде виконувати роль розпеченої картоплини. Скоріше передавай іншому, інакше обпечешся!

А ще — салочки, городки, козаки-розбійники та інші круті ігри!

Сподіваємося на гарну погоду і чекаємо тебе на фестивалі “CULT”! Нагадуємо про нашу локацію — ВДНГ, ст. м. Виставковий Центр. Більше подробиць у наступних анонсах.