ВДНГ

В якості місця проведення фестиваль “Культ” обрав ВДНГ. Експоцентр України (виставка досягнень народного господарства) кожного року стає точкою найбільш яскравих та цікавих подій на різноманітні тематики!

Трішки інформації про майданчик. ВДНГ був побудований з метою демонстрацій найбільш видатних досягнень країни. Відкриття відбулося у 1958 році — тільки уяви собі, пройшло вже 60 років! Експоцентр розташований на території Голосіївського лісу, тому тут завжди дуже свіжо та затишно. Закрита виставкова площа складає близько 18 тисяч квадратних метрів, а вся територія налічує 286 гектарів.

Це єдина виставкова компанія, що належить державі. З часом характер заходів став більш різноманітним та менш офіційним. ВДНГ приймає навіть виставки інших країн! В останній час ВДНГ “ожила” та став чудовим місцем для сімейного дозвілля. Кожен знайде собі розвагу до смаку — можна гуляти, кататись на велосипедах, піти до контактного зоопарку або до мотузкового парку, смачно пообідати або послухати музику на одному з нерідких концертів, відвідати різноманітні виставки та ярмарки, а в цьому році — стати учасником фестивалю живих ігор “Культ”!