Ukrainian Wrestling Zone з нами! А ти?

Фанатієш від рестлінгу, проте бачив захоплюючі бої тільки на телевізійному екрані? Давно мрієш побувати на живій виставі, але все ще “не склалося”? Тоді приходь 5 та 6 травня на фестиваль живих ігор CULT, адже серед наших учасників — Українська Рестлінг Зона (Ukrainian Wrestling Zone), перший та єдиний офіційний рестлінг-промоушн в Україні!

Організацію було створено зовсім недавно — у липні 2017 року. UWZ ставить перед собою масштабну мету — популяризувати рестлінг на території нашої країни. Притримуючись необхідних стандартів рестлінгу, ринг Ukrainian Wrestling Zone наслідує приклад WWE — найбільшого в світі тематичного промоушна. Об’єднані одним захопленням спортсмени, справжні професіонали своєї справи, виступають не тільки в Україні, а й за її межами. Фанатом рестлінгу може стати абсолютно кожна людина, незалежно від статі, переконань або віку — приєднуйся до нас!

Що ж чекає тебе на фестивалі живих ігор Культ? У рамках заходу UWZ проведе рестлінг-турнір, де 8 сміливих рестлерів позмагаються за звання переможця. Глядачі ж отримають сплеск незабутніх емоцій та незабутні враження!

Рестлінг — спортивне шоу, яке навряд залишить тебе байдужим. Відчуй енергетику рингу, проникнись духом боротьби, підтримай українських бійців — гладіаторів нашого часу. Кинь виклик буденності — до зустрічі на ВДНГ!