Антикинотеатр Rockfellow на Андреевском / Фестиваль живых игр "Культ"

Антикінотеатр Rockfellow на Андріївському

Дивишся кіно вдома на компі тільки тому, що в кінотеатрах — душно та багато людей, бісить запах попкорну, а несмішні жарти сусіда праворуч викликають нервовий тік та бажання зникнути у невідомому напрямку? Ми знаємо, чим тобі зарадити!

Тепер ти гарантовано отримаєш задоволення від перегляду фільму та інших розваг, адже з’явився антикінотеатр Rockfellow на Андріївському — затишне містечко в центрі столиці для тебе та твоїх друзів! В твоєму розпорядженні цілих шість кінозалів, де ти зможеш провести веселу вечірку для компанії товаришів, влаштувати романтичний вечір своїй половинці або відпочивши від усіх, орендувавши приміщення тільки для себе.

Дівич-вечір, тренінг, ніч кіно, перегляд спортивних подій, ігровий турнір — тільки визначся з форматом заходу, а Rockfellow з радістю допоможе тобі його провести. Тут є все для твого комфортного відпочинку — зручне розташування, стильний дизайн, вентильовані приміщення, м’які диванчики або крісла, сучасна техніка та ігрові приставки. На території закладу є міні-бар, але ти можеш вільно брати із собою власні напої та снеки. Гість може робити все, що завгодно (проте пам’ятай про закони України)!

А ще Rockfellow на Андріївському — учасники фестивалю “Культ”! 5 та 6 травня на стенді антикінотеатру ти зможеш пограти в Xbox та Kinect — різноманіття ігор гарантовано, тому кожен знайде те, що йому до вподоби! Приходь, а ми потурбуємося про те, щоб тобі було весело 🙂 Місце зустрічі — Київ, ВДНГ, павільйон 19.Побачимося!