Respawn Gamebar

Respawn Gamebar — особливе місце, де тобі завжди раді! Та й ти відчуєш ті ж емоції, адже простір просто створений для тебе та твого якісного відпочинку! Тут ретро та олдскул чудово співіснують з передовими технологіями, а тому можна пограти як на аркадних автоматах і ностальгічно всплакнути над найпершими відео-іграми, так і зацінити гарячі новинки на PS4, PS4+Aim, VR та Xbox One. В наявності — власний кінозал та майданчик з DJ. Відмінні авторські коктейлі та закуски чекають на тебе у барі, а ще, по бажанню, можна замовити ароматний кальян та смачно подиміти.

У просторому затемненому приміщенні розташовано декілька затишних тематичних кімнаток, де ти зможеш усамітнитись з компанією. Respawn Gamebar подарує тобі вагон (та візочок) задоволення, тому що це ідейне місце для людей, що в темі (а це ти, я й усі ми)! Однозначно не пожалкуєш!

На фестиваль живих ігор “Культ” 5 та 6 травня хлопці візьмуть із собою проектор та PS4, VR-капсулу та кермо, і навіть окулус с dof-платформою! Будуть навіть оригінальні аркадні автомати! Не вистачає тільки тебе та твоїх друзів. 🙂 Зустрінемося на ВДНХ, в 19 павільйоні (Київ). До речі — квитки вже у продажу, встигни придбати!