Ми — фестиваль живих ігор “CULT”

Цієї весни відбудеться наш перший захід, який обіцяє бути неймовірно насиченим! Неважливо, скільки тобі років, якої ти статі  та чим займаєшся — на фестивалі кожен отримає свою порцію ігрового позитиву, знайде нових друзів та весело проведе час. CULT запрошує усіх, хто полюбляє ігри так само, як і ми. 🙂

Місце та час зустрічі

5-6 травня, ВДНГ, 19 павільон

 

Що на тебе чекає?

Ігри!


Мооооооооре настолок, відео-, комп’ютерні та навіть вуличні ігри! Ігри — центральна точка нашого фестивалю. Це те, що нас надихає. Що, тебе також? Тоді обов’язково приходь — тобі точно сподобається!

Маркет-зона


Тут ти зможеш придбати ігри, що сподобалися, аксессуари та інший незвичайний мерч від наших партнерів та учасників за доступними цінами. Подивись, покрути у руках, порозпитуй продавця про все на світі та забирай обрану річ до своєї колекції!

Занурення в історію


При хорошій погоді (тримаємо кулачки) ти побачиш історичну реконструкцію та навіть зможеш позмагатися у середньовічному тирі. Звучить привабливо? Буде навіть ще більш круто, ти оціниш. 🙂

Творча майстерня


Майстер-класи, лекторії, література, кінопокази. Важливо не тільки розважатися, але й робити це з користю. Дізнавайся більше нового разом з нами. Деталі та розклад стануть відомі ближче до дати, тому уважно слідкуй за анонсами.

 

Квести, конкурси, розіграші


Усі люблять подарунки, чи не так? А ми — любимо їх дарувати, а тому приготували для тебе та твоєї компанії безліч крутеликів. Випробуй удачу, перевір свої спритність та кмітливість і — забирай заслужені нагороди!

Зона відпочинку


Після активних розваг необхідно відпочити. Ми потурбуємося про те, щоб ти міг смачно перекусити (або навіть ситно пообідати), повалятися в м’якеньких пуфах та покурити кальян. Гостинна зона відпочинку буде чекати на кожного учасника.

… І ще безліч цікавих штук, які всі і не перерахуєш 🙂 

Приходь, підтримай нас та отримай масу позитивних емоцій! Ми стараємося для тебе!

Твій CULT!.