найбільша ігротека в Україні / фестиваль Культ

Найбільша ігротека в Україні!

Хочеш дізнатися, як потрапити на найбільшу ігротеку в Україні? З радістю відповідаємо: потрібно прийти 5-6 травня на ВДНГ — фестиваль живих ігор CULT чекає на тебе!

Ми зібрали найкращі клуби настільних ігор, і гейм-майстри готують для гостей дуже насичену програму. Гадаєш, що ти бачив усе та тебе складно вразити чимось новеньким? Що ж, виклик прийнято! Новинки на ринку та ваші улюблені ігри, спортивні настільні ігри, давньоруські та ігри народів світу, авторська ігротека з розробниками — CULT запропонує тобі величезний вибір розваг, які точно задовольнять смаки найвибагливіших ігроманів!

Серед наших учасників ви зможете побачити клуби настільних ігор Гекс, CBGames, Clever Games та Нора, антикафе Бергамот, видавництва Kilogames та Wanted Games, клуб старовинних ігор Гральний Майдан, Geekspace Epic Win, студію оригінальних ігор KievFishkaФедерацію Карром України та магазин настольних ігор Ход Конем. Список продовжує поповнюватися!

Безліч настолок та інших розваг, нові друзі, приємна атмосфера, незабутні враження — ми потурбуємося про те, щоб фестиваль CULT запам’ятався тобі надовго. Тож приходь та розважайся від душі, ласкаво просимо!