Правила фестивалю живих ігор CULT

Придбавши квиток на захід фестиваль живих ігор CULT, ви погоджуєтеся дотримуватись усіх правил та інструкцій, встановлених організаторами:

 1. Придбані квитки на захід фестиваль живих ігор CULT поверненню та обміну не підлягають.
 2.  Організатори фестиваль живих ігор CULT відшкодовують суму, вказану на квитку, особисто та/або через мережі розповсюджувачів, лише у випадку скасування заходу. Перенесення на іншу дату, зміни у програмі або затримка початку заходу не є підставою для відшкодування вартості квитка.
 3.  Якщо квиток втрачено, суттєво пошкоджено, підроблено,а також якщо штрих-код, розміщений на електронному квитку, не є дійсним, власник квитка на захід не допускається, дублікат квитка не видається, вартість не відшкодовується.
 4. Відвідувачі заходу отримують браслет, який дозволяє вільно заходити і виходити з приміщень, у яких відбувається фестиваль живих ігор CULT. Передавати браслет іншим особам заборонено. Браслет не можна знімати протягом всього часу відвідування фестивалю. Пошкоджений або знятий браслет анулює допуск на фестиваль, власник браслета на захід не допускається, дублікат браслета не видається, вартість не відшкодовується.
 5. Відвідувач зобов’язаний пред’явити свій браслет представникам заходу фестиваль живих ігор CULT у будь-який час на їхню вимогу.
 6. Підробка пропускних документів, браслетів чи перепродаж вже використаних перепусток є порушенням діючого законодавства України. Усі матеріали, пов’язані з такою діяльністю, а також отримані прибутки, будуть вилучені представниками організаторів та охороною на місці проведення заходу, після чого порушника буде передано правоохоронним органам.
 7. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги відповідальних осіб заходу фестиваль живих ігор CULT, будуть змушені залишити захід без відшкодування вартості квитка.
 8. На захід фестиваль живих ігор CULT заборонено приносити з собою зброю (вогнепальну, холодну, газову та газові балончики включно), колючо-ріжучі, легкозаймисті предмети, скляні пляшки, вогненебезпечні, вибухові, наркотичні речовини та прилади для їх вживання, будь-які алкогольні напої, приводити з собою тварин. Всі вищезазначені речі будуть вилучені відповідальними особами заходу фестиваль живих ігор CULT.
 9. Відвідування заходу особами, що знаходяться в стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, суворо заборонено.
 10. У разі вживання наркотичних засобів чи алкогольних напоїв на території проведення заходу, проявів агресії до інших осіб, порушення громадського спокою тощо, офіційні представники заходу фестиваль живих ігор CULT мають право змусити відвідувача залишити захід без права повернення чи відшкодування вартості квитка.
 11. Відвідування заходу дітьми молодше 10 років включно без супроводу дорослих заборонено. При цьому супроводжуюча особа (дорослий) повинна мати власний квиток на захід. Вік супроводжуючої особи — від 16 років включно.
 12. Організатори не несуть жодної відповідальності за особисту безпеку і збереження особистого майна і речей відвідувачів, клієнтів та партнерів заходу.
 13. Відвідувач несе повну особисту відповідальність за дотримання правопорядку та відповідає особисто за свої дії. У випадку пошкодження майна чи особистих речей інших відвідувачів, представників заходу фестиваль живих ігор CULT та когось із партнерів, відвідувач зобов’язується особисто відшкодувати завдані збитки та упущену вигоду.
 14. Сайт та сторінки в соціальних мережах (далі: Інтернет-ресурси) є власністю організаторів заходу фестиваль живих ігор CULT. Розміщуючи свої матеріали, файли, відео і фотографії на цих ресурсах, ви автоматично надаєте організаторам право їх редагувати, обробляти і використовувати на власний розсуд, зокрема в рекламних матеріалах і оголошеннях. Авторське право зберігається за особою, яка завантажила ці матеріали, файли, відео і фотографії.
 15. Організатори не несуть відповідальності за матеріали, файли, відео і фотографії, розміщені іншими відвідувачами на Інтернет-ресурсах заходу фестиваль живих ігор CULT, та за можливі порушення ними чинного законодавства України та можливих прав третіх сторін.
 16. В рамках активностей, пов’язаних із заходом фестиваль живих ігор CULT (творчі конкурси, змагання, ігри, виступи тощо) заборонено порушувати чинне законодавство України, зокрема, ображати національні, етнічні, релігійні, конфесійні почуття відвідувачів. В межах конкурсів і змагань, а також на сторінках в соціальних мережах, заборонено розміщувати матеріали екстремістського, порнографічного і провокаційного характеру.
 17. Особи, що здійснюють в рамках фестивалю фестиваль живих ігор CULT торгівельну, творчу або рекламну діяльність, повинні мати при собі всі необхідні дозвільні документи та не порушувати будь-які права третіх осіб, включно з авторським та інтелектуальним правом. Такі особи несуть повну та самостійну відповідальність за свої дії та можливі порушення українського та міжнародного законодавства. Організатори фестивалю фестиваль живих ігор CULT не несуть жодної відповідальності за дії своїх партнерів та осіб, що здійснюють торгівельну чи рекламну діяльність в рамках заходу.
 18. Суворо заборонено без погодження з організаторами заходу фестиваль живих ігор CULT проводити комерційну діяльність, рекламу інших заходів, або товарів та будь-яку агітацію. Особи, помічені за такою діяльністю змушені будуть негайно залишити місце проведення заходу без відшкодування вартості квитків.
 19. Квитки продаються лише для фізичних осіб. Квитки придбані з корпоративних рахунків також вважаються такими, що придбані фізичними особами і для фізичних осіб.
 20. Інтернет-ресурси та офіційно придбана та розміщена реклама є єдиним достовірним джерелом інформації про захід фестиваль живих ігор CULT. Організатори заходу не несуть жодної відповідальності за можливу недостовірну інформацію в інших джерелах.
 21. Організатори залишають за собою право вносити зміни та правки в програму заходу, попередивши відвідувачів на відповідних Інтернет-ресурсах.
 22. Організатори залишають за собою право вносити зміни та правки в поточну версію правил відвідування заходу, попередивши відвідувачів на відповідних Інтернет-ресурсах. Будь ласка, перевіряйте актуальну версію правил перед придбанням квитка.